14 Kasım 2012 Çarşamba

™ 1. ve 2. Dünya Savaşı İsrail Devleti İçin Yapıldı..

1.ci ve 2.ci Dünya Savaşları İsrail devleti`nin kurucusu olan Deccal'ın Finansman kolu Rothschild Ailesi tarafından Nasıl planlandı, Osmanlı Devletinden Talepleri Neydi?

Nasıl mı?ve NEDEN ?!?

İsrail`in kuruluşu Mayıs 1948`tir değil mi.?Evet..Peki İkinci Dünya Savaşından hemen sonra olması sizce bir tesadüf mü? HAYIR.!
Hem Birinci, Hem İkinci Dünya Savaşı`nın en en en temel sebebi hicaz bölgesinde bulunan kudüs başkentli bir yah
udi devleti kurulmasının istenmesiydi. Bu Deccal'in Büyük planı olan Yeni Dünya Devleti`nin başkentini Kudüs olmasını istemesiydi.Çünkü Kudüs insanlığın ilk mimberlerindendir ve İnsanlığın Pozitif enerjisinin büyük çoğunluğunu karşılamaktadır, deccal bunu biliyordu..

Önce kısaca Rotschild Ailesi`nin nasıl devletler üstü muazzam büyük bir güce sahip olduğunu ve dünyanın büyük devletleri ile olan ilişkilerinden bahsedelim..

*Rothschild Ailesi Amerika`nın kuruluşu sırasındaki Amerikan-İngiliz kolonileri çatışmalarında gizliden gizliye Amerika`yı desteklemiştir. Rothschild Ailesi Amerikalılara silah ve para yağdırmıştır. bunun kaşılığında george washington`dan, kurulacak olan amerikan devletinin parasını basma hakkını kendilerine vermesini istemiştir. Amerikan Doları`nın basımı Rothschild Ailesine aittir.

*Ardından İngiltere-Fransa savaşında destekledikleri taraf ise fransa olmuştur. Bu Fransa savaşı esnasında savaşı İngiltere`nin kazandığı hakkında bir spekülasyon yaratarak tüm İngiliz halkının parasını borsaya yatırmasına sebep olmuşlardır. Fakat İngiltere`nin savaşı kaybettiği ortaya çıkınca, rothschild ailesi adeta İngiltere`nin gizli sahibi haline gelmiştir. Büyük paralar kırmıştır.Böylece İngiltere Rotschild`e olan borcunu ödeyemez ve Bank of England resmen Rothschild`e devredilir. Ardından yine o meşhur tekliflerini bu sefer İngiltere`ye yaparlar, paranızı biz basalım borcunuz silinsin. Böylelikle Sterlin`i basanlar da kendileri olurlar.

* Sonrasında Birinci Dünya Savaşı`ndan perişan bir şekilde çıkan almanya nasıl kısa bir sürede tüm dünyaya kafa tutabilecek kadar güçlenmiştir? Cevap: Rothschild Rothschild Rothschild. Bu yardımı yapacak olmalarının bedeli ise tabi ki alman merkez bankası`dır. Alman ekonomisine de bu şekilde hakim hale gelirler.

Bu Kısıma Dikkat!
*Başta Avusturya ve Rusya olmak üzere Osmanlı`ya düşman devletleri ve ayaklanma çıkarmaları için Osmanlı azınlıklarını destekleyen ise yine Rothschild olmuştur. Rothschild Ailesi osmanlı`ya da ahlaksız teklifte bulunmuştur. Hayır banka veya para değil, osmanlı`dan alacak çok daha değerli bir şeyleri vardır. Rothschild, Abdülhamit`e Filistin, Kudüs ve Hicaz`ı vermesi karşılığında Osmanlı`nın tüm dış borçlarının silineceğini, balkanlarda ve Kuzey Afrika`da kaybettiği toprakları geri alacağı garantisini vermiştir. Abdülhamit bunu reddetmiştir. Kabul etseydi her şey şu an çok mu farklı olurdu? Hayır. Zira osmanlı üzerindeki yüzyıllara dayanan planlar er geç faaliyete geçecekti.Ve de geçti.1.Dünya savaşı ile Osmanlı devletini parçalarına ayırdıktan sonra kendileri için kullanacakları YepYeni bir Türkiye Kurdular.Derinlerde neler olup bittiği bilinmiyor çünkü eğitim sistemimiz onların müfredatında. Onlar yazıyor Biz okuyoruz. Kendilerinin bizden 100 yıl ilerde olma sebepleride bundan dolayıdır. Kitaplarımız da bulunmayan Tarihi Bilimi ile ilgili bir çok konuyu öğrenmemiz istenilmiyor.

*Birinci Dünya Savaşı ile yahudi devletinin kurulması için gerekli finans sağlanmıştır. Kutsal topraklar da (Kudüs ve Civarı) Osmanlı`nın elinden alınmıştır. Yahudi Devleti`nin kurulması için gerekli son bir şey daha kalmıştır, o da bu topraklarda yaşayacak yahudilerdir. Fakat Avrupa`da halinden memnun olan yahudiler nasıl ikna edilecekir? Bu sorun İkinci Dünya Savaşı`nda çözüme kavuşturulur.

Adolf Hitler`in başa getirilmesi ve onun Faşist Poltikası, Rothschild oyunlarıdır. Yahudilerin yıllar boyunca katledilmesi yine Rothschild`ler tarafından telkin edilmiştir. Bu sayede soykırıma uğrayan yahudilerden sağ kalanları İsrail Devleti`ne geleceklerdi. Nitekim öyle de olmuştur.

Milyonlarca insanın öldüğü, mağdur olduğu, maddi ve manevi inanılmaz kayıplar verilen iki dünya savaşı`nın da amacı buydu ve amacına ulaştı. Hicaz bölgesinde bir yahudi devleti olan İsrail Devleti, 1948 Mayısı`nda resmen kuruldu.
Bir sonraki yazım HİTLER'in nasıl yahudiler tarafından kullanıldığıyla ilgili olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder