14 Kasım 2012 Çarşamba

HAARP ve İstanbul Depremi ?

1997 İSTANBUL DEPREMİ ABD'nin, HAARP teknoloji silahı saldırısımıydı ?
1995'te piyasaya sürülen Illuminati - New World Order oyun kartlarından birinde resmedilmiş bir resim vardır ve altındada: Deprem Projektörü?yazılmıştır.Artık az çok bil
iyoruz ki bu kartlar bize Illuminatinin savaş senaryolarında izledikleri yolu ap açık anlatmaktadır.Googleden resmi bulabilirsiniz, herşeyide benden beklemeyin :)
Şimdi burdaki karttan yola çıkarak bir Ayet-i Kerim ile başlangıç yapalım.
Eğer HAARP yok diyorsan;
"Gerçekten onlar düzenlerini kurmuşlardı.Halbuki dağları oynatacak olsalar bile bu düzenleri hep Allah'ın elindeydi."
İbrahim suresi 46.Ayet
buyur burdan yak ;)

Arkadaşlar HAARP,Nikola Tesla’nın bulmuş olduğu bir deprem aletidir.Tabi bunu geliştirmek Siyonist ABD’ye kalmış.Aslına bakarsanız Rusya’da Tesla’dan etkilenip 1976’da ‘Ağaçkakan’ projesini inşa etmiştir.Çalıştığı süre zarfında ABD’nin California eyaleti tarihinin en kurak yıllarını yaşamıştır.Bununla kalmayıp iklim değişikliği ve sellere de neden olmuşlardır.
Radyo dalgalarını inceleyen ABD hükümeti dalgaların Rusya’dan geldiğini fark edince, Rusya’yı iklimleri değiştirmekle suçlamıştır.Bu yüzden 1993 yılında Rusya’daki bu teklonoji durdurulmuştur.
İklimleri değiştirebilecek silahların varlığını kabul eden Birleşmiş Milletler iklim değişikliği için teklonoji üretiminin yasak olduğuna dair bir karar almıştır.

Herneyse kısa bir özet geçtikten sonra şöyle devam edeceğim, öncelikle Ben fizikçi falan değilim, hatta lisede fizik son derse de denk geldiğinden baygınlık geldiği için okuldan kaçardım hep. . O yüzden işin teknik kısmıyla ilgili sizi aydınlatmayacam. Fakat HAARP'ın doğa olaylarını kontrol altına alabildiği kadar bunu bir silah olarak ta kullanıldığını, pek çok bilim adamı tarafından doğrulanmakta olduğunu da söyleyebilirim.ki zaten yapay bir deprem oluşturmaktan ziyade, var olan fay hatlarını tetiklemekten bahsediyoruz. Böyle bir teknolojinin olması, yani mevcut fay hatlarını tetikleyebilmek,kısacası bunu silah olarak kullanabilmek bana gayet mümkün gözüküyor.!

Hakkında en çok spekülasyon üretilen depremlerden olan Japonya depremi, Haiti depremi ve tabi ki Gölcük merkezli 17 Ağustos İstanbul depremi. Bakın size bu aletin deprem tarihlerine yakın günlerde ve depremin olduğu günde nasıl etkileşim göstermiş, ne yoğunlukta kullanılmış HAARP'ın resmi web sayfasından aldığım indüksiyon manyetometresinin data bilgilerini ben siz uğraşmayın diye ilk 4 resimde Japonya depremini gün gün çektim, alttaki 4 resimdede 99 İstanbul depremini gün gün çektim ve hepsini tek bir resim haline getirdim..Resimdeki dalgalanmalar Depremin olduğu bölgenin atmosferinde ki iyonosfer katındaki ışınmaları gösteriyor.

17 Ağustos 1999 deprem günü Marmara Denizi'nde İsrail bandrollü denizaltları, İsrail'e ait birkaç denizaltı bulunduğu söyleniyor.Ha birde buna depremin olduğu gece hem kamera kayıtlarında hemde o an gökyüzünde ki ışık süzmesinin kameralarcada görüntülenmesini eklersek? Eh spekülasyon olabilir tabi, ironi yapmıyorum gerçekten bir söylentiden ibaret de olabilir. Ama bir yandan şöyle bir ihtimal de var, ya doğruysa?

Bazı iddialara göre 1995 Kobe depremi, ve 17 Ağustos 1999 İstanbul depremi HAARP'ın gücünün sınandığı ilk depremlerdi.Anladığım kadarıyla Amerikalı bilim adamları tarafından deney olarak kullanılmışız! Onbinlerce ölen insanımız kobay olarak kullanılmış resmen.
Hala bu HAARP konusunu, senin benim gibi bir avuç komplocu paranoyağın kuruntusu olarak görüyorsan, o halde o paranoyakların arasına o zamanın Türkiye Cumhuriyeti başbakanı Bülent Ecevit'i de eklememiz gerekir.!
ECEVİT, KOMPLO TEORİLERİNİ ARAŞTIRTMIŞ
Ahmet Mete Işıkara, ‘’Marmara Depremi ile ilgili ortaya atılan komplo teorilerinin halen konuşulduğunu ifade ederek, bu teorileri Başbakan Bülent Ecevit'in de gizlice araştırttığını söyledi.’’
Bitmedi şimdide Hollywood, gibi deccalın insanlara ulaşmada sesini duyurduğu en güçlü büyü olan Hollywood, İstanbul depremi ile ilgili gizli mesajları depremden 2 yıl önce Mel Gibson'un oynadığı Komplo Teorisi filminde haber vermiş. Japonya depremi ve 11 eylül saldırılarının mesajlarınıda Hollywood filimlerinde görebilirsiniz. Olayların yaşanacağı tarihler,Saatler ve olayın içeriğine kadar mesajlar verilmiştir. Fakat biz filmleri sadece film gözüyle istediğimiz için bu gizli mesajları olaylardan önce anlayamıyoruz.

17 AĞustos Depremi ve Komplo Teorisi adlı film?
Afete Hazırlık ve Deprem Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mete Işıkara'nın gündeme getirdiği Bülent Ecevit olayı araştırıyor diye iddia yönetmenliği; Richard Donner yaptığı ve Mel Gibson, Julia Roberts'in baş rollerinde oynadığı Komplo Teorisi "(Conspiracy Theory) filmini akıllara getirdi.
17 AĞUSTOS DEPREMİNDEN ÖNCE ÇEKİLEN KOMPLO TEORİSİ FİLMİ
1997 ABD yapımlı olan film 17 Ağustos Marmara Depreminden önce çekilmiş. Filmi ilginç kılan ayrıntı ise Mel Gibson'in canlandirdigi Jerry Fletcher karekteri ABD başkanının Turkiye ziyareti sırasında "onlar" dedigi bir grubun Türkiye'de bir deprem yaratacaklarını söylüyor. Filmin ilerleyen dakikalarinda ise TV'de Türkiye'de 7.3 siddetinde bir deprem gerçekleştiği haberini görüyoruz.

Şimdi diyeceksiniz ki madem bunlar böyle bi bok yiyorlar, bu afetleri tetikliyorlar, öyleyse neden bu bilgileri daha sonra insanlarla paylaşıyorlar?
Neden kliplerde ve filmlerde cesurca afişe ediyorlar kendilerini sembolleri ile?
Neden bu kadar ileri gidiyorlar?diyorsanız; nasıl gitmesinler abicim... Artık ipler neredeyse tamamen onların ellerinde, dizginlediler dünyayı.

İşte yıllardır eğitim sistemlerimizde bize "aydınlanma", "bilim", "akılcılık" diye kakaladıkları Amerikalıların arkasındaki gücün içinde neler serpili, gördünüz dimi? Bunu Allah korkusu olan bir toplum,düşünce yapamaz. Hiç şüphesiz bu ibliskarlar Japonyaya attıkları Atom Bombası da Pearl Harbor’ın intikamı değildir, Bombanın etkisini anlamak için kullanılmıştır! Yine Vietnama yapılan saldırıların asıl sebebi İlluminatinin MK-ULTRA Zihin kontrolü için ellerindeki deney insanlarının azalıp bitmesinden kaynaklı, Vietnama saldırarak deney insanları elde etmek istemeleridir.Bunları benden duyuyorsunuz.Son olarak da Japonya depremi tabi,tamamı ile japonyaya bir teknoloji savaşının uyarısıdır.Çok hızlı gidiyorsunuz, ayağınızı denk alın uyarısıda diyebiliriz..

Bakın arkadaşlar bir filmde eğer silah gözüktüyse o silah er yada geç patlayacaktır dimi? Bizde Size onların kamufle edilmiş silahlarını deşifre ediyoruz.HAARP bunlardan biridir ve istedikleri zaman ateşlemektedirler.

Hiçbir şey ne göründüğü kadar basit, ne de göründüğü kadar zordur.
O kadar basit değildir, çünkü azıcık amatör ruhla sorgulaman, başkaldırman lazım.
O kadar zor değildir, çünkü gerçek dediğin şey zaten tam önünde duruyor. Zor olan sadece senin onu kabul edebilmen.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder