14 Kasım 2012 Çarşamba

™ Tek Dünya Devleti ve İsrail?Tek Bir Dünya Devleti Emeli Ne ?[New World Order]Yeni Dünya Düzeni.

Masonluğun en büyük ideali, Tek bir dünya, Yeni Bir Dünya kurulmasıdır.

Avrupa Birliği, Milletler Cemiyeti ve şimdiki adıyla Birleşmiş Milletler, bunların hepsi masonların yüzyıllara dayanan çabalarıyla kurulmuşlardır. Mason Babalarının tahtlarıda Avrupanın Kuzeyindeki ülkelerdededir. Sanıldığı gibi İsrail ve ABD'de değildir. ABD-İsrail sınırları Yeni dünya düzenine giden yolda ısınma turlarıdır.

Tek bir dünya demek, tek bir güç, tek ve çok sağlam bir otorite demek.

Her şeyi daha iyi kontrol altına alabilmek demek.

Peki insanlar en iyi nasıl kontrol altında tutulur? Kaostan Doğan Düzen lafını duymuşsunuzdur sanırım.
Peki bu kontrol yöntemleri nelerdir?

İlki zihin kontrolüdür. Medya, eğitim sistemi,Sanal alem ve bize dayattıkları bu yaşayış biçimi onların zihni kontrol etme yöntemidir. Daha öncede bu zihin kontrolleri ileilgili açıklamalarda bulunmuştum. Medyayı tamamen ellerinde tutarlar, sizin ne seyretmeniz uygun görülüyorsa onları seyrettirirler. Ünlü yıldızların hayatlarına imrendirilirsiniz, dayattıkları hayat biçimini benimsersiniz. Yüzyıllardır bu zihin kontrolü uygulanmakta bizlere. Uyanın Yeni Dünya Devleti kuruldu bile. Deccal'ın çıkışı an meselesidir.

Yeni Dünya Devleti İSRAEL Bayrağında ki 2 Mavi Şerit Açılımı (Nil'den Fırat'a Kıssası)?

İsrail'in gerçek devlet ismi ISRAEL'dir ve aslında bu gizli örgütlerin Yeni Dünya Devleti planının kısaltmasıdır. Siyonist İsrail'in kendi istihbarat bilgilerinden alınan
bir bilgiyi paylaşalım ve yazacaklarım doğrudur..

I-------> Iraq-Iran (Irak-İran)
S------> Syria (Suriye)
R------> Royalty of Jordan (Ürdün)
A------> Anatolia (Anadolu)
E------> Egypt (Mısır)
L------> Lebanon (Lübnan)

Bu devletlerin adı ve sınırları İngiliz Masonların ve Yahudi Siyonistlerin tam 100 yıllık bir çalışma sonucunda paramparça ettikleri Osmanlı devletinin topraklarında etnik kökenli milletlere verilmiş ülkelerin sınırları ve isimleridir.Şöyle diyelim, Bu ülkelerin isimleri kendi Devlet isimlerine göre yüzyıllar öncesinden kağıt üzerinde verilmiştir. Planları ise bu devletleri kontrol altına alarak tek ve yeni dünya devletini ISRAEL'i kurmaktır. Ortadoğu'da her şeyin başladığı yerde ''Kudüs'' merkezli bir devlet. Şu an Suriye Krallığını devirmeye çalışıyorlar. Mısırda kendi adamlarını seçimle başa getirdiler. Irak zaten ABD kontrolünde. Bu aralarda İran'a sert uyarılarda bulunuyorlar, nükleer silahları bahane ediyorlar ve yakında büyük ihtimalle bir savaş çıkacak 3 yıl içerisinde(şahsi görüşüm). Ürdün ve Lübnan planlarını bilemem ki zaten bu devletlerin siyasal kolları israile çalışıyor, ve en son isteyecekleri yer topraklarımız olan ANADOLU ......!!!!! Peki büyük Türk Devleti, Osmanlı Torunları buna izin verecek mi ? Yoksa çok istedikleri Nil'den Fırat'a nehri arası kıssası çoktan gerçekleşti mi ? Savaşa gerek yok artık gibime geliyor!!

1 yorum:

 1. Merhaba.

  Şahsi görüşünüz tutmadı. "Bu aralarda İran'a sert uyarılarda bulunuyorlar, nükleer silahları bahane ediyorlar ve yakında büyük ihtimalle bir savaş çıkacak 3 yıl içerisinde (şahsi görüşüm)."

  Gibinize gelen de tutmadı. "Yoksa çok istedikleri Nil'den Fırat'a nehri arası kıssası çoktan gerçekleşti mi ? Savaşa gerek yok artık gibime geliyor!!"

  Şahsi görüşleriniz ve gibileriniz ile değil de daha somut bilgi ve belgelerle yazacağınız yazılarınızı okumayı gerçekten çok isterim.

  Teşekkürler.

  Engin

  YanıtlaSil